Geleceğin seninle aynı renk olsun!

22 senedir Türkiye’nin üstün zekalı ve özel yetenekli gençlerine özel eğitim imkanı sunan TEVİTÖL, şimdi de tüm gençlere yönelik bir gelecek kampı düzenliyor. TEVİTÖL Gelecek Kampı 4.Dönemi Başladı.

BAŞVURU FORMU
slider image slider image slider image

TEVİTÖL Gelecek Kampı, ufuktaki o yol ayrımı yaklaşırken liseli gençlerin kendi hayal, istek ve hevesleriyle olan bağlantılarını sağlam tutmalarını sağlayacak vizyon ve gelecek şekillendirme programıdır.

Zengin olanaklarla donatılmış TEVİTÖL kampüsünde geçirecekleri bir hafta boyunca gençler, belirsizliklerle dolu bir dünyada onları yönlendirecek olan gücün, yani kendilerinin farkına varacaklar.

Bir haftanın sonunda kamptan çocuklarını almaya gelen aileler, kendilerini bir vizyon galerisinin açılışında bulacaklar. Programa katılan gençlerin tasarımlarını bir sergi kapsamında gezebilme imkanı bulacaklar.

Kayıt & Ücret

TEVİTÖL Gelecek Kampı'nın dönemlik ücreti 3.000 ₺'dir.

TEVİTÖL Gelecek Kampı Nedir ?

Gençlerin;
Hayalleriyle yeniden iletişime geçerek kendi iç kaynaklarına ulaşmasını sağlayan bir program.
Gelecek fikrinin zihinlerini en çok meşgul ettiği dönemde onlara rehberlik ediyor, kendilerini keşfetmelerine destek oluyor.
Onlara kendilerini ifade edebilecekleri keyifli bir ortam yaratıyor.

TEVİTÖL Gelecek Kampı'nın Amacı

Gençlerin yaşam tasarımı ve vizyon belirleme becerilerini kazanmasını sağlamak
Gençler ile ebeveynler arasındaki bağı güçlendirmek
Eğitim sisteminin gençlere sunmadığı olanakları yoğun bir formatta onlara sunmak
TEVİTÖL olanaklarında okumaya ihtiyaç duyan üstün yetenekli gençlere burs fonu sağlamak

Kimler İçin?

Lise hazırlık, 1, 2, 3 ve 4’e başlayacak tüm gençler.TEVİTÖL Gelecek Kampı, ufuktaki o yol ayrımı yaklaşırken liseli gençlerin kendi hayal, istek ve hevesleriyle olan bağlantılarını sağlam tutmalarını sağlayacak özel bir program. Gelecek fikrinin kafalarını en çok meşgul ettiği anda onlara rehberlik edecek bir vizyon kampı. Zengin olanaklarla donatılmış TEVİTÖL kampüsünde geçirecekleri bir hafta boyunca gençler, belirsizliklerle dolu bir dünyada onları yönlendirecek olan gücün, yani kendilerinin farkına varacaklar. Geleceğe dair hayallerini görecek, duyacak, yazacak, çizecek, canlandıracak, besteleyecek, şekil verecek, pişirecek, kameraya çekecek, yaşadıkları her macerayı kendi özgün dokunuşlarıyla renklendirecekler.